Najbliższe kursy PDF Drukuj Email
Spis treści
Najbliższe kursy
Strona 2
Wszystkie strony

Stowarzyszenie Watsu Polska posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Krakowie i dzięki temu organizowane przez nas kursy mogą być refundowane ze środków UP.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , +48 605 951 125

 


 

Szanowni Państwo, informujemy, że Stowarzyszenie Watsu Polska posiada wyłączność na używanie chronionego znaku towarowego Watsu na teranie RP w zakresie m.inn. organizacji szkoleń Watsu. W związku z tym wszystkie szkolenia Watsu mogą odbywać się wyłącznie za pisemną zgodą Stowarzyszenia.Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystkie certyfikowane przez WABA kursy Watsu w Polsce. Certyfikacja Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA) pozwala na uzyskanie uznawanych na całym Świecie uprawnień terapeutycznych (Watsu Practitioner lub Watsu Provider).

 

UWAGA !!!

Informacje dotyczące sytuacji COVID-19

Organizatorzy kursów Watsu monitorują bieżącą sytuację epidemiczną i stosują się do zaleceń i wytycznych władz RP.  Ze względu na zmienną sytuację, kursy mogą być przeniesione na inny termin bądź odwołane. Na kursie zachowane zostaną ścisłe procedury bezpieczeństwa i wymagane będą odpowiednie środki ochrony osobistej. Uczestnicy zajęć zobowiązani będą do wypełnienia zalecanych ankiet i podpisania odpowiednich zgód. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpiecznych warunków do efektywnej nauki.

 

Ponadto informujemy, że wszyscy Instruktorzy Watsu w naszym kraju porozumieli się i zadecydowali o obniżeniu swoich wynagrodzeń za prowadzenie kursów w 2020 roku, co w założeniu ma obniżyć ceny kursów. Naszym celem jest wspieranie studentów i ich nauki w tym trudnym dla wszystkich czasie.


 

STYCZEŃ 2021


Kurs Aquakinezyterapia Funkcjonalna

02 – 03 stycznia 2021, Wrocław

Prowadzący: Krzysztof Miłkowski

Organizator: Agnieszka Januchta

Informacja oraz kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

tel. 791 571 259

 

 

LUTY 2021

 

Kurs Watsu 1

(Watsu Basic 6-7.02 oraz Watsu Transition Flow 8-10.02)

6 – 10 lutego 2021, Jagatowo, k. Pruszcza Gdańskiego

Prowadzący: Tomasz Zagórski i Natalia Ozga

Koszt: Watsu Basic (2 dni) - 650zł do końca stycznia i 750zł później

Transition Flow (3 dni) - 1100zł do końca stycznia i 1200zł później

Watsu 1 (5 dni) - 1600zł do końca stycznia i 1800zł później.

Watsu 1 dla osób powtarzających kurs - 1200zł.

Informacja oraz kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

MARZEC 2021


Kurs Watsu Basic

22-23 marca 2021
Prowadzący: Krzysztof Miłkowski
Organizator: GWSH Katowice
Informacja oraz kontakt: https://www.gwsh.pl/kursy-i-szkolenia/kurs/watsu.html