Najbliższe kursy PDF Drukuj Email
Spis treści
Najbliższe kursy
Strona 2
Wszystkie strony

Stowarzyszenie Watsu Polska posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Krakowie i dzięki temu organizowane przez nas kursy mogą być refundowane ze środków UP.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , +48 605 951 125

 


 

Szanowni Państwo, informujemy, że Stowarzyszenie Watsu Polska posiada wyłączność na używanie chronionego znaku towarowego Watsu na teranie RP w zakresie m.inn. organizacji szkoleń Watsu. W związku z tym wszystkie szkolenia Watsu mogą odbywać się wyłącznie za pisemną zgodą Stowarzyszenia.Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystkie certyfikowane przez WABA kursy Watsu w Polsce. Certyfikacja Worldwide Aquatic Bodywork Association (WABA) pozwala na uzyskanie uznawanych na całym Świecie uprawnień terapeutycznych (Watsu Practitioner lub Watsu Provider).

 

 

GRUDZIEŃ 2018

 

Watsu® Basic (16h akredytowanych), 28 - 29 grudnia 2018, Wągrowiec (koło Poznania)

Prowadząca: Aleksandra Koziorowska

Cena: 850zł

Informacje i kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłoszenia: fizjoterapiadziecieca.pl/courses


LUTY 2019

AQUAKINEZYTERAPIA FUNKCJONALNA - kurs wprowadzający

Zastosowanie aquakinezyterapii w usprawnianiu dzieci i młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

02-03 lutego 2019, Białystok

Prowadzący: Krzysztof Miłkowski

Kurs akredytowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Terapii Wodnych Watsu Polska.

Kurs trwa 16 godzin zegarowych, w tym 8 godzin zajęć praktycznych.

Program kursu: https://www.dropbox.com/s/02t8mejhtkbgbok/Program%20kursu.pdf?dl=0

Informacje i kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.